مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن -اِثَّلاثا ١٣ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Tuesday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  234   بازدید    تاریخ درج مطلب  8/9/1396    
 
 
افزایش تعداد پرونده‌های قاچاق کالا در بیله‌سوار

فرماندار بیله‌سوار گفت: ارزش پولی پرونده‌های قاچاق کالا و ارز از گمرک بیله‌سوار در هشت ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه گذشته افزایش داشته است .

 آرام حلیم در هفتمین جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز شهرستان بیله‌سوار با اشاره به اینکه 71 پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز در هشت ماهه نخست امسال در گمرک بیله‌سوار به ثبت رسیده است، اظهار کرد: ارزش پولی این پرونده‌ها 31میلیارد و 939 میلیون ریال است که  نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد پرونده‌ها  شش درصد افزایش و از نظر ارزش پولی 547 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته تعزیرات حکومتی 76 فقره پرونده را در زمینه قاچاق کالا و ارز به ارزش یک میلیارد و 965 میلیون ریال رسیدگی کرده است، تصریح کرد: در هشت ماهه امسال نیز 120 پرونده در تعزیرات حکومتی شهرستان تشکیل یافته و متخلفان به 8میلیارد و 965 میلیون ریال محکوم شده‌اند.

فرماندار بیله‌سوار ‏عنوان کرد: در مدت هشت ماهه امسال تعداد پرونده‌های تعزیرات حکومتی در شهرستان بیله‌سوار به نسبت مدت مشابه سال قبل از لحاظ تعداد 57 درصد افزایش و از لحاظ ارزش ریالی 356 درصد افزایش یافته است.

حلیم بیان کرد:موثرترین و تاثیرگذارترین قشر در حوزه مبارزه با قاچاق کالا  ارز حوزه اصناف است و صاحبان اصناف با هدف حمایت از تولید داخلی از عرضه کالاهای قاچاق خودداری کنند تا بتوان به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرد.

وی گفت: برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید نیروی انتظامی مورد حمایت ویژه قرار گیرد و آموزش احکام قاچاق به مردم باید در اولویت برنامه شورای هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111082 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse