مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن -اِثَّلاثا ١٣ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Tuesday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  240   بازدید    تاریخ درج مطلب  6/9/1396    
 
 
فرماندار بیله‌سوار:تدوین سناریو مدیریت بحران در بیله‌سوار مدنظر قرار گیرد/۲۰میلیارد ریال برای حوادث مدیریت بحران در بیله‌سوار در نظر گرفته شده است

فرماندار بیله‌سوار گفت: تدوین سناریو مدیریت بحران مدنظر اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان قرار گیرد و امسال دو میلیارد تومان در حوزه مدیریت بحران به شهرستان اختصاص داده شده است.

 آرام حلیم در جلسه مدیریت بحران شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: لزوم تدوین سناریوی مدیریت بحران در شهرستان بیله‌سوار مدنظر اعضای مدیریت بحران شهرستان باشد.

وی با تاکید بر ضرورت جدیت دستگاه در انجام اقدامات لازم برای کاهش مشکلات در وضعیت بحران افزود: مانورهای مدیریت بحران تا پایان سال در شهرستان برگزار خواهد شد تا آمادگی دستگاه‌های عضو شورای مدیریت بحران شهرستان مورد ارزیابی قرار گیرد.

فرماندار بیله‌سوار گفت : با برگزاری چنین مانورهایی نقاط ضعف و قوت هر دستگاه خدمات رسان مشخص و نسبت به تقویت آن اقدامات لازم انجام می‌شود.

حلیم تصریح کرد: تهیه شناسنامه از امکانات موجود شهرستانی و مشخص نمودن نقاط ایمن شهری و نقاط حادثه خیز در مقابله با حوادث، نقش بسزایی در مدیریت بحران دارد.

وی افزود:برای آموزش مدیریت بحران و پیش‌گیری از خطرهای احتمالی حوادث باید این آموزش‌ها از مقاطع پایه و ابتدایی به دانش‌آموزان آموزش داده شود .

رئیس مدیریت بحران شهرستان بیله‌سوار عنوان کرد: یک میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک دارایی و یک میلیارد تومان از محل حوادث بحران برای شهرستان در نظر گرفته شده است این مبالغ جهت، تعمیر و تجهیز ماشین آلات، برف روبی، رفع نقاط حادثه خیز، آتش سوزی و ساماندهی مسیر رودخانه بالهارود و نگهداری راه عشایری و اجرای کانال سنگی در روستاهای انجیرلو و مرادلو و همچنین هدایت آب‌های سطحی شهر بیله‌سوار اختصاص یافته است.

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان بیله‌سوار افزود: با توجه به اختصاص اعتبار از طریق منابع اعتباری، شهرداری موظف است نسبت به اجرای کانال سنگی و هدایت آب‌های زیرزمینی در محدوده خیابان طالقانی اقدام نمایند و همچنین نسبت به جابجایی و معوض زمین ساکنان مناطق حادثه دیده اقدام شود.

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111220 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse