مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن -اِثَّلاثا ١٣ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Tuesday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  251   بازدید    تاریخ درج مطلب  28/9/1396    
 
 
فرماندار بیله سوار:دریافت بهای خدمات ترانزیتی از پایانه مرزی بیله‌سوار تصویب شد

فرماندار بیله‌سوار گفت: باموافقت استاندار اردبیل طرح دریافت بهای خدمات ترانزیتی از پایانه مرزی و گمرک بیله‌سوار مورد تصویب قرار گرفت که بر این اساس از هر کامیون ورودی و خروجی مبلغی دریافت خواهد شد.
آرام حلیم در نشستی با رئیس شورای شهرستان و شورای شهر بیله‌سوار و شهرداری بیله‌سوار اظهار کرد: باموافقت استاندار اردبیل طرح دریافت بهای خدمات ترانزیتی از پایانه مرزی و گمرک بیله‌سوار مورد تصویب قرار گرفت که بر این اساس از هر کامیون ورودی و خروجی مبلغ 10هزار تومان دریافت و در اختیار مجموعه شهرداری بیله‌سوار قرار خواهد گرفت.
وی افزود: با توجه به اینکه کارخانه آسفالت در محوطه دانشگاه آزاد واحد بیله‌سوار قرار دارد، با استعلامات صورت گرفته و با هماهنگی ادارات، این کارخانه به سه راه خروسلو منتقل و فعالیت آن در این محل انجام خواهد شد.
فرماندار بیله‌سوار با اشاره به اینکه عمر آسفالت در شهرستان بیله‌سوار کم است تصریح کرد: وجود پایانه مرزی و کشاورزی بودن منطقه سبب شده است که کامیون‌های ترانزیتی و ادوات کشاورزی در سطح شهرستان فعالیت داشته باشند و این عامل باعث فرسودگی زود هنگام آسفالت معابر و جاده‌های منطقه شده است.


وی عنوان کرد: طرح بیمه سلامت برای اتباع آذری که از مرز بیله‌سوار تردد می‌کنند راه‌اندازی خواهد شد که این طرح در بیشتر گمرکات کشور برقرار بوده و اتباع آذری و گردشگران خارجی از آن استقبال کرده‌اند.
حلیم در خصوص مشکل بدهی ادارات شهرستان به شهرداری بیله‌سوار گفت: مکاتباتی صورت گرفته است و با هماهنگی استانداری اردبیل بدهی‌های ادارات به شهرداری بیله‌سوار از ادارات کل استان پیگیری خواهد شد.
وی ادامه داد: سند ساختمان مهمانسرای ایرانگردی وجهانگردی شهریار که به نام اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بود، پس ازطی مراحلی ظرف ده روز آینده به نام شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی انتقال خواهد یافت و درجریان بازدید استاندار اردبیل مقرر شد پس ازانتقال سند، شرکت توسعه گردشگری نسبت به فراخوان مشارکت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای تعمیر و تجهیز هتل اقدام کند تا دراسرع وقت به بهره‌برداری برسد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 111712 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse