مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن -اِثَّلاثا ١٣ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Tuesday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  270   بازدید    تاریخ درج مطلب  18/10/1396    
 
 
فرماندار بیله‌سوار:طرح تحول سلامت در بیله‌سوار چشمگیر بوده است

فرماندار بیله‌سوار گفت: طرح تحول سلامت در بیله‌سوار چشمگیر بوده است و در نه ماهه امسال 6میلیاردو 750میلیون تومان در حوزه تعمیر و تجهیز و بهسازی پایگاه‌های بهداشت و مراکز درمانی شهرستان هزینه شده است.

 آرام حلیم در نشست با معاونت بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان اردبیل با اشاره به اینکه در دو سال اخیر اقدامات ویژه‌ای در راستای بهداشت و سلامت شهرستان بیله‌سوار انجام شده است اظهار کرد: نه ماهه امسال نیز شش میلیاردو 750میلیون تومان در حوزه تعمیر و تجهیز و بهسازی پایگاه‌های بهداشت و مراکز درمانی شهر‌ستان هزینه شده است.

وی افزود: به دنبال احیای و بهره‌‌مندی از ظرفیت‌های توریسم سلامت در شهرستان بیله‌سوار هستیم و از سرمایه‌گذاران حوزه توریسم سلامت در منطقه حمایت می‌شود.

فرماندار بیله‌سوار گفت: هفت خانه بهداشت روستایی و یک مرکز بهداشت شهری در شهرستان در حال احداث است که با  پیشرفت 90درصدی در حال تکمیل است که تعدادی از این خانه‌های بهداشت در دهه فجر امسال و بقیه نیز تا اوایل سال آینده تکمیل خواهد شد.

حلیم عنوان کرد: در سال 95 و 96 مبلغ یک میلیاردو 950میلیون تومان  در حوزه احداث و دو میلیاردو 300میلیون تومان در حوزه درمان و یک میلیاردو 752میلیون تومان در حوزه بهداشت هزینه شده است.

 وی افزود: خرید تجهیزات آزمایشگاه، اتاق عمل و یو پی اس با اعتبار بالغ بر 150میلیون تومان، راه‌اندازی واحد اکوکاردیوگرافی بیمارستان با اعتبار بالغ بر 120 میلیون تومان، فاضلاب محوطه و آسفالت بیمارستان با اعتبار بالغ بر60میلیون تومان،خرید دستگاه رادیولوژی با اعتبار بالغ بر 120میلیون تومان ،خرید دو دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر صفر کیلومتروتویوتا برای فوریت 115 شهرستان با  اعتبار بالغ بر 700میلیون تومان،  بهسازی فضای سبز، خرید دستگاه سونوگرافی با اعتبار بالغ بر 260میلیون تومان  از جمله مهمترین اقدامات دولت در حوزه درمان در شهرستان بیله‌سوار در دو سال اخیر بوده است.

فرماندار بیله سوار بیان کرد: احداث ساختمان مرکز بهداشت و درمان روستای بابک با اعتبار بالغ بر 500میلیون تومان، تجهیز مراکز،پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت تابعه با اعتبار بالغ بر557میلیون تومان، تعمیرات 6مرکزخدمات جامع سلامت و 3پایگاه بهداشتی و25خانه بهداشت جمعا با اعتبار بالغ بر 650میلیون تومان ،شروع عملیات احداث ساختمان جدید مرکز بهداشت شهرستان با اعتبار بالغ بر یک میلیاردو 360میلیون تومان، انتخاب شهرستان بیله‌سوار بعنوان شهرستان برتر در سامانه سیب طی سال‌های 95 و96، جذب 12 پزشک برای مراکز بهداشتی و یک دندانپزشک و راه‌اندازی اتوماسیون اداری(برای کارکنان ستاد و بیمارستان)  برای اولین بار درسال96 بعداز شهرستان اردبیل از جمله اقدامات بهداشتی در شهرستان در دو سال اخیر توسط دولت بوده است.

گفتنی‌ست  با حضور آرام حلیم فرماندار بیله‌سوار و بابک نخستین معاونت بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان اردبیل از زحمات دو نیم ساله اباذر جعفرپور  تجلیل و تقدیر به عمل آمد و علی ابی‌ترابی به‌عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیله‌سوار معرفی شد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112325 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse