مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن -اِثَّلاثا ١٣ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Tuesday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  199   بازدید    تاریخ درج مطلب  20/10/1396    
 
 
فرماندار بیله‌سوار :186طرح در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری در بیله‌سوار ارائه شده است

فرماندار بیله‌سوار گفت: 186طرح سرمایه‌گذاری و اشتغال با اعتبار 25میلیاردو 215میلیون تومان با اشتغالزایی 432نفر در کارگروه شهرستانی تصوب شده است و جهت ارائه تسهیلات به کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان ارائه شده است.
آرام حلیم در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بیله‌سوار که در محل سالن اجتماعات فرمانداری بیله‌سوار برگزار شد، اظهار کرد: 186طرح سرمایه‌گذاری و اشتغال با اعتبار 25میلیاردو 215میلیون تومان با اشتغالزایی 432نفر در کارگروه شهرستانی تصوب شده است و جهت ارائه تسهیلات به کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان ارائه شده است.


وی با اشاره به اینکه دولت برای طرح‌های مناطق محروم و مرزی اولویت‌هایی ارائه کرده است افزود: از 186طرح مصوب شده در شهرستان 165 طرح در حوزه کشاورزی و دامداری،10 طرح در حوزه صنعت و 11 طرح نیز در حوزه خدمات می‌باشد.
فرماندار بیله‌سوار عنوان کرد: تاکنون 49طرح با اعتبار 7میلیاردو 214میلیون تومان و با اشتغال‌زایی 140نفر در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان تصویب شده است و به طرح‌های متقاضی پرداخت خواهد شد.
حلیم لزوم توجه جدی به مشکلات مردم را یادآور شد و گفت: بیش از 39میلیارد تومان جهت حل اشتغال و سرمایه‌گذاری در شهرستان تعیین شده است که بیش از 40درصد سهم شهرستان بیله‌سوار در حوزه سرمایه‌گذاری و اشتغال با ارائه طرح‌های کشاورزی، صنعتی، خدماتی فراهم شده است .
وی گفت: سرمایه‌گذاران حوزه‌های کشاورزی و خدمات و صنعت تا پنج بهمن ماه فرصت دارند تا از تسهیلات اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بهره‌مند شوند.
فرماندار بیله سوار با اشاره به اینکه 611متقاضی تاکنون در طرح کارورزی در شهرستان بیله‌سوار ثبت نام کرده‌اند بیان کرد: از این تعداد 401نفر تایید شده است که در 163 واحد پذیرنده مشغول به فعالیت خواهند شد و تاکنون با 140نفرکارورز، عقد قرارداد منعقد شده است که با توجه به این آمار شهرستان بیله‌سوار در طرح جذب اشتغال کارورزی تاکنون رتبه اول شهرستان‌های استان را دارد.
حلیم به آمار مشاغل خانگی اشاره کرد و افزود: در نه ماهه امسال 32 طرح به مبلغ 160میلیون تومان از طریق بانک ملی و 9طرح به مبلغ 45میلیون تومان از طریق بانک صادرات پرداخت شده است و امسال تاکنون 90 طرح در حوزه مشاغل خانگی با اعتبار 450میلیون تومان پرداخت شده است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 112405 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse