مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر -اِجُّمعَة ٧ صفر ١٤٤٢ - Friday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  567   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
امام جمعه پارس‌آباد:جوانان به سمت و سوی رشته‌های فنی و مهارتی سوق داده شوند

امام جمعه پارس‌آباد با اشاره به اینکه مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای بر روی مهارت‌آموزی کارآموزان سرمایه‌گذاری ویژه‌ای انجام می‌دهند، گفت: با هدایت جوانان به این مراکز می‌توان شاهد افزایش آمار اشتغال و توجه به نیازهای مهم جامعه شد.
حجت‌الاسلام سعید رشادی اظهار کرد: با توجه به آب و هوای مستعد منطقه زرخیز مغان و بهره‌مندی از زمین حاصل‌خیز و پتانسیل‌های کم‌نظیر، باید از کمترین میزان افراد جویای کار برخوردار باشیم.
وی افزود: با مساعدت‌های اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و ارائه آموزش‌های لازم در حوزه فنی و حرفه‌ای و بهره مندی از ظرفیت مناسب پایاب سد خدافرین در منطقه می‌توان در کارآفرینی جوانان نقش آفرین شده و در قالب تعاونی برای گروه‌های مختلفی اشتغال ایجاد کرد.
امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: آموزش‌های دانشگاهی به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی نیازها باشد، چرا که به صورت تئوری پیش رفته و دروس عملی در آن کمتر به کار گرفته می‌شوند، در حالی که در مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای و کار و دانش بر روی مهارت‌آموزی کارآموزان سرمایه‌گذاری ویژه‌ای انجام می‌شود.
رشادی افزود: به منظور کارآفرینی مناسب و توجه به نیازهای جامعه می بایست برنامه‌ریزی منظم و مناسبی تدوین گردیده و با توجیه مناسب جوانان آنان را به سمت و سوی کارهای فنی و مهارتی برده و از استعداد پویای آنان در مسیر‌های دیگری بهره مند شد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114604 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse