مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد -اِلأَربِعا ١٥ ذو الحجه ١٤٤١ - Wednesday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  583   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
رئیس صنعت و معدن اردبیل:نجات بخش تولید منجر به نجات اقتصاد کشور خواهد شد

رئیس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اساس حل مشکلات اقتصادی در کشور نجات بخش تولید است و اگر مشکلات تولید در کشور حل نشود سایر مشکلات نیز حل نخواهد شد.

 حامد عاملی در هفتمین سمینار پاسخگویی بار جهت کاهش پیک مصرف در سال ۹۷ ویژه صنایع که در سالن اجتماعات شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: اساس حل مشکلات اقتصادی در کشور نجات بخش تولید است و اگر مشکلات تولید در کشور حل نشود سایر مشکلات نیز حل نخواهد شد.

وی گفت: لازم است قوانین را با شرایط موجود در استان و وضعیت و مشکلات واحد‌های تولیدی تطاب دهیم و این نگاه می‌تواند باری از دوش اقتصاد کشور بردارد.

رئیس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: خوشبختانه نگاه مدیران برق به مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی یک نگاه کلان و مثبت بوده است و این مساله توانسته بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی در استان ار حل کند.

عاملی ادامه داد: مدیران استان سوای وظایف سازمانی که بر عهده دارند یک‌سری وظایف ملی و میهنی نیز دارند که از جمله آنها رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاران برای ایجاد اشتغال بیشتر و رونق اقتصادی در سطح استان است.

وی اضافه کرد: نقش مهم تکنولوژی‌های روز در دنیا در خصوص کاهش قیمت تمام شده بسیار با اهمیت است و تلاش ما به صورت کلان باید در همین راستا باشد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114740 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse