مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ پنج شنبه ۳ مهر -اِلخَميس ٦ صفر ١٤٤٢ - Thursday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  613   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
معاون استاندار اردبیل:سمن‌های فعال اردبیل در حوزه پیشگیری از اعتیاد افزایش یابند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در استان اردبیل 45 سمن در حوزه مبارزه با مواد مخدر در حال فعالیت هستند، هر چند این تعداد کافی نبوده و نیازمند افزایش سازمان‌های مردم نهاد در این حوزه هستیم.

علی نواداد روز گذشته در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل اظهار کرد: فقدان کار مناسب از جمله دلایل گرایش مضاعف افراد بهبود یافته از دام اعتیاد برای بازگشت به مواد افیونی بوده و توجه به کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای این قشر باید در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: دولت و دستگاه‌های اجرایی با اولویت قرار دادن اعطای تسهیلات مناسب گام‌های مؤثری را برای عدم بازگشت مجدد به اعتیاد برداشته و همچنان برنامه‌های آموزشی و پیشگیرانه خود را در بین خانواده‌ها با قدرت و انسجام مناسبی ادامه دهند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل تصریح کرد: به منظور ریشه‌کن کردن مقوله اعتیاد نیازمند مشارکت همگانی و احساس مسؤولیت عمومی هستیم و یک دستگاه یا گروه خاص به تنهایی قادر به مبارزه با این بلای خانمان‌سوز نخواهد بود.

نواداد به نقش مهم سازمان‌های مردم نهاد برای مشارکت در فعالیت‌های پیشگیرانه از اعتیاد اشاره کرد و توضیح داد: از تجارب استان‌های پیشرو در مقابله با اعتیاد باید به شکل مؤثری استفاده شده و راه‌های مؤثر پیشگیری و درمان مواد مخدر به کار گرفته شود.

وی یادآور شد: در استان اردبیل 45 سمن در حوزه مبارزه با مواد مخدر در حال فعالیت هستند، هر چند این تعداد کافی نبوده و نیازمند افزایش سازمان‌های مردم نهاد و  بهبود مشارکت‌های لازم در این حوزه با تداوم حمایت از این مؤسسات هستیم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114790 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse