مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ پنج شنبه ۳ مهر -اِلخَميس ٦ صفر ١٤٤٢ - Thursday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  558   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
مدیر کل کمیته امداد اردبیل:۱۴ هزار و ۵۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد سبد کالا دریافت می‌کنند

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: در ماه رمضان امسال ۱۴ هزار و ۵۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد در سطح استان اردبیل سبد کالا دریافت می‌کنند.

 حسین دشتی در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه استان اردبیل که در سالن جلسات کمیته امداد برگزار شد، اظهار کرد: در ماه رمضان امسال ۱۴ هزار و ۵۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد در سطح استان اردبیل سبد کالا دریافت می‌کنند که این با کمک خیرین و افراد نیکوکار در سطح استان انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه حق‌و حوقوق فقرا باید در جامعه تعریف شود، گفت: حدود ۲۶ هزار خانواده در سطح استان اردبیل تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی قرار دارند که در سال گذشته حدود ۵۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مستمری برای آنها پرداخت کرده‌ایم که این رقم با احتساب افزایش ۴ برابری مستمری بگیران کمیته امداد است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل تصریح کرد: یک زمانی ما در سطح کشور و استان اردبیل دغده فرهنگ‌سازی در زمینه حمایت مردمی از قشر آسیب‌پذیر جامعه داشتیم که سال گذشته رقمی حدود ۴۰ میلیارد تومان در زمینه‌های مختلف فرهنگی مانند جهیزیه و... به افراد تحت پوشش کمیته امداد در سطح استان کمک‌رسانی شد.

دشتی افزود: بیش از ۲۴ میلیارد تومان از طریق بانک‌ها با سود کم و حدود ۱۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان نیز از جانب کمیته امداد با کارمزد ۲ درصد به افراد تحت پوشش وام اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: در مجموع در سال گذشته بیش از ۳۱ میلیارد و ۳۴۵ میلیون از طریق کمک‌های مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی داشته‌ایم که از این رقم ۵۳ درص به صورت نقدی و مابقی غیرنقدی بوده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل اضافه کرد: حدود یک سوم از زنان سرپرست خانوار در سطح استان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی قرار دارند که رقمی بالغ بر ۱۶ هزار و ۶۰۰ زن سرپرست خانوار را شامل می‌شود و این نیازمند حمایت جدی خیرین و نیکوکاران است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114845 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse