مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ پنج شنبه ۳ مهر -اِلخَميس ٦ صفر ١٤٤٢ - Thursday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  532   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه پیام‌نور:دانشگاه پیام‌نور پیشگام در اجرای ورزش‌های همگانی در کشور است

مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: دانشگاه پیام‌نور در برگزاری مسابقات و اجرای ورزش‌های همگانی در سطح کشور پیشتاز است.

عبدالمهدی نصیرزاده ، با اشاره به برگزاری مسابقات دانشجویی دانشگاه پیام‌نور کشور، اظهار کرد: دانشگاه پیام‌نور در برگزاری مسابقات و اجرای ورزش‌های همگانی در سطح کشور پیشتاز است.

وی ادامه داد: در دهه‌های گذشته ورزش‌های دانشگاهی محدود به رشته ورزشی بود و تنوعی برای جذب داشجویان وجود نداشت ولی در چند سال اخیر شاهد افزایش رشته‌های ورزشی در دانشگاه‌های سراسر کشور هستیم که این نویدبخش نسل پویا در بین دانشجویان است.

مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه پیام‌نور کشور تصریح کرد: اولین دوره مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه قهرمان کشوری دانشجویان با شرکت 123 دانشگاه کشور و حضور 195 دانشجو به میزیانی دانشگاه پیام نور اردبیل در حال برگزاری است.

نصیرزاده با تاکید بر بالا بودن سطح رقابت‌های پاورلیفتینگ به میزبانی دانشگاه پیام نور اردبیل، گفت: در این دوره از رقابت‌ها به دلیل انتخابی تیم ملی پاورلیفتینگ دانشجویان ورزشکاران مطرح کشور در این مسابقات حضور دارد که باعث بالا رفتن سطح رقابت شده است.

وی بیان کرد: 5 میلیون نفر در سراسر دانشگاه‌های کشور در حال تحصیل هستند و از اولویت‌های مراکز آموزشی دانشگاه همگانی کردن ورزش در بین دانشجویان است که در این زمینه گام‌های مثبتی برداشته شده است که نمونه آن برگزاری این چندین رقابت‌های ورزشی است تا استعدادهای دانشجویان در این مسابقات شکوفا شود.

عضو هیات عملی دانشگاه پیام‌نور اضافه کرد: سرانه ورزش در دانشگاه‌ها برای هر دانشجو  75 صدم متر مربع است ولی در تلاش هستیم که این میزان را به یک متر مربع افزایش دهیم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114848 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse