مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين -اِثَّلاثا ٦ شعبان ١٤٤١ - Tuesday March 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  242   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
عدم تکمیل چندین پروژه عمرانی اردبیل به دلیل کمبود منابع مالی

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه چندین طرح و پروژه عمرانی استان اردبیل به علت کمبود منابع مالی با گذشت سال‌ها همچنان تکمیل نشدند، گفت: برای رفع محرومیت و رونق تولید به رشد زیرساخت‌ها و تکمیل طرح‌های عمرانی نیازمندیم.

 اکبر بهنام‌جو در دیدار با رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، با اشاره به اینکه وجود چندین طرح و پروژه عمرانی نیمه تمام در استان به علت کمبود منابع مالی با گذشت سال‌ها همچنان تکمیل نشدند، اظهار کرد: برای رفع محرومیت و رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار به رشد زیرساخت‌ها و تکمیل طرح‌های عمرانی نیازمندیم و انتظار داریم نهادهای عمومی غیر دولتی، به ویژه نهادهای اقتصادی زیر نظر مقام معظم رهبری حجم سرمایه گذاری‌ها و فعالیت‌های خود در استان اردبیل را افزایش دهند.

وی تکمیل طرح‌های آبرسانی و احداث شبکه‌های انتقال آب سدهای در دست اجرا و تکمیل شده استان؛ توسعه شبکه بزرگراهی؛ افزایش بسترهای گردشگری و گسترش کشاورزی با ارزش افزوده بالا را از اولویت‌های جذب سرمایه نهادهای تحت نظر مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: از رئیس گروه اقتصادی دفتر معظم‌له تقاضامندیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن شاهد افزایش قابل توجه حجم سرمایه گذاری‌ها با توجه ویژه به استان اردبیل باشیم.

علی آقامحمدی، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری نیز در این دیدار ضمن اعلام نظر مساعد مجموعه اقتصادی تحت نظر مقام معظم رهبری برای گسترش همکاری‌ها و مشارکت در امور توسعه‌ای استان اردبیل از تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری بر رعایت عدالت در توزیع منابع بین استان‌ها و توجه بیشتر به مناطق کمتر توسعه یافته خبر داد.

بنا به این گزارش، در پایان این دیدار مقرر شد واحدهای سرمایه گذاری مرتبط با دفتر اقتصادی نسبت به بررسی و افزایش همکاری‌ها با استان اردبیل اقدام کرده و حجم سرمایه‌گذاری‌ها در این استان را افزایش دهند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115212 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse