مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين -اِلأِثنين ١٨ رجب ١٤٤٠ - Monday March 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  121   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
كليدهاي راهگشا در زندگي

۱- درمشكلات به خداوند توكل كنيد چون تا خداوند نخواهد هيچ برگي از روي درخت بر زمين نمي‌افتد.
۲- در همه امور تعادل را رعايت كنيد و به سلامتي خود بيش از هر چيز ديگر اهميت دهيد، برترين ويژگي انسان‌ها قدرت انتخاب است، پس از اين قدرت خدادادي استفاده درستي به عمل آوريد، افكار به اهداف منجر مي‌شوند و اهداف به اعمال و اعمال از عادت‌هايمان سرچشمه مي‌گيرند و در نهايت عادت‌هايمان هستند كه شخصيت ما را شكل مي‌دهند و شخصيت ما سرنوشت مان را تعيين مي‌كند پس اگر مي‌خواهيد آرامش را با تمام وجود حس كنيد، روحيه بخشش و گذشت را در خود پرورش دهيد و از پيش داوري و قضاوت بپرهيزيد.
۳- از روند آرام فعلي زندگي‌تان نهايت استفاده را به عمل آوريد. ممكن است خود را در احاطه كارهايي بيابيد كه دوست نداريد ولي غصه خوردن و زانوي غم بغل گرفتن هيچ مشكلي را حل نمي‌كند، در عوض براي يافتن راه گريزي امن دست به كار شويد و ذهن خود را روي به پايان رساندن آنها متمركز كنيد، بعد از پايان يافتن كارها متوجه خواهيد شد كه تلاش‌هايتان بي‌نتيجه نبوده‌اند و خود را در شرايطي متفاوت پيدا خواهيد كرد.
4- نگراني و اضطراب به نحو قابل توجهي سلامتي تان را به خطر مي‌اندازد پس هميشه نهايت تلاش خود را به كار ببنديد و اين را بدانيد كه هر چه امروز ‌بكاريد فردا درو خواهيد كرد.
۵- از طريق عمل كردن به تعهدات ومسئوليت‌هاي خود، قابليت‌ها و تواني‌هاي منحصر به فرد و برتر خود را به ديگران نشان دهيد و از توجهي كه معطوف شما مي‌شود نهايت استفاده را ببريد.
۶- قبل از حرف زدن خوب فكر كنيد چون وقتي سخني به زبان مي‌آوريد برده آن مي‌شويد ولي تا زماني كه چيزي به زبان نياورده‌ايد شما كنترل‌كننده آن هستيد.
منبع: روزنامه آرمان

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115347 -1 -1

جامعه شناسی
روانشناسی
آسیب شناسی اجتماعی
خانواده
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse