مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين -اِسَّبِت ١٠ شعبان ١٤٤١ - Saturday April 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1744   بازدید    تاریخ درج مطلب  14/6/1387    
 
 
برگزاری طرح بینات 11 - کلاس ترجمه و تفسیر سور مبارکه مسبحات

شکر و سپاس خداوند متعال را سزاست که در جهنم زندگی مادی انسانها، مکانها و زمانهایی از بهشت قرار داد تا نفس خود را از آتش خودبینی و خودپسندی ایمن داشته و در فضای روح بخش و جانفزای همنشینی با محبوب تنفس کنند.
و چه بهشتی بالاتر از ماه مبارک رمضان که منعم خدا و نعمت قرآن است و هر روز و شب بانک دعوت برای ورود و بقاء در این میهمانی بلند است.
آری ماه رمضان از آن جهت مبارک شد که نزول قرآن را در خود پذیرفت و از همین رو جانهایی که با قرآن پیوند دارند مبارک بوده و آنها که از قرآن توشه گیرند ثروتمندان دنیا و عقبی می باشد بجاست اکنون فرصت ماه مبارک رمضان را غنیمت شمرده و مراتب انس خویش را با کلام الهی افزایش دهیم.
در همین راستا و در پی اجرای طرحهای بینات (1) تا (10) اکنون بینات (11)، ترجمه و تفسیر سور مبارکه مسبحات (حدید، جمعه و منافقون) توسط اتحادیه موسسات و مراکز قرآنی مردمی استان اردبیل با هدف تعمیم فرهنگ قرآن پژوهی قرآن فهمی و عمل به فرامین آن در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 9 الی 30/10 صبح با حضور بیش از 60 نفر از بانوان و با تدریس استاد مجرب حوزه و دانشگاه از تاریخ 14/6/87 آغاز شد.
این دوره طی 24 جلسه طبق کتاب تفسیر نمونه مجلد 23 و 24 آموزش داده خواهد شد و در پایان آزمون کتبی بعمل خواهد آمد و به تمامی قبول شدگان ، گواهی پایان دوره ارائه خواهد شد.


 

 

 

 

 

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 2295 -1 -1

خبر های قرآنی
مقالات قرآنی
دوره های آموزشی
عملکرد های سالانه دارالقرآن
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse