مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر -اِثَّلاثا ١١ صفر ١٤٤٢ - Tuesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1452   بازدید    تاریخ درج مطلب  3/11/1390    
 
 
حلقه‌هاي مردمي براي اهتمام به آموزش حفظ قرآن تشويق مي‌شوند

رئيس سازمان تبليغات اسلامي اظهارداشت با دريافت بودجه سال 90 فعاليت ‌هاي قرآني، بلافاصله برنامه ‌هاي تصويب شده شوراي توسعه فرهنگ قرآني را به اجرا مي‌گذاريم كه اهتمام ويژه به تشويق جلسات قرآني به آموزش حفظ قرآن جزء اولويت‌ها است.

به گزارش روابط عمومي سازمان دارالقرآن‌الکريم، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمهدي خاموشي، رئيس سازمان تبليغات اسلامي با بيان اين مطلب گفت براي تخصيص بودجه قرآني سال 90، امضاي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و اينجانب دريافت شد و بايد در ادامه امضاي ديگر مسئولان ذي ‌ربط را طبق تبصره و ماده دريافت شود و سپس بودجه ابلاغ خواهد شد.

وي بيان كرد شوراي توسعه فرهنگ قرآني پيش از اين، نسبت به كليت و حتي جزئيات برنامه‌هاي قرآني سازمان تبليغات اسلامي واقف شده است و همه موارد را به تصويب رسانده است. سازمان دارالقرآن الكريم نيز براساس ريز برنامه‌هايي كه در شورا به تصويب رسيده، دريافت ‌كننده بودجه خواهد بود و با دريافت آن بلافاصله برنامه‌ ها را به اجرا مي‌گذارد.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي عنوان كرد از سوي اين سازمان، برنامه ‌هاي مفصل و متنوعي به شوراي توسعه فرهنگ قرآني پيشنهاد شده است. مهمترين آن توجه به فرمايش مقام معظم رهبري و افزايش تعداد حفاظ قرآن كشورمان است كه سازمان دارالقرآن اهتمام ويژه‌اي را به اين موضوع خواهد شد.

وي افزود برگزاري مداوم و مستمر دوره‌ هاي آموزش تربيت مربي قرآن كريم را در دستور كارمان قرار داديم و نيز با دريافت بودجه، اهتمام خاصي به حمايت از حلقه‌هاي قرآني ـ مردمي خواهيم داشت. سازمان دارالقرآن الكريم وابسته به سازمان تبليغات اسلامي برآن است تا تمامي حلقه‌هاي قرآني را به سمت توجه به آموزش حفظ قرآن تشويق كند تا درآينده نزديك شاهد افزايش تعداد حفاظ باشيم.

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 30346 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse