مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد -اِلأَربِعا ٨ رمضان ١٤٣٩ - Wednesday May 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1038   بازدید    تاریخ درج مطلب  14/2/1391    
 
 
ريما رامين فر: اولويت اول زندگي من بازيگري نيست

ريما رامين فر مطمئنا يکي از چهره هاي شناخته شده و دوست داشتني براي علاقه مندان سريال هاي تلويزيوني است. اين بازيگر هنرمند در کنار امير جعفري زوج خوشبختي را تشکيل داده اند که نه تنها در کار بلکه در زندگي شخصي شان نيز مي توانند يک الگوي خوب به حساب آيند. وقتي با ريما رامين فر صحبت مي کنيد، آن چه به وضوح مي توانيد حس کنيد، عشق و علاقه اي است که به زندگي مشترک و به خصوص به پسرش دارد. اين زوج هنرمند يک پسر ۵ ساله دارند و ريما رامين فر مي گويد تمام برنامه هاي زندگي اش را با توجه به زندگي فرزندش هماهنگ مي کند. اگر مي خواهيد در اين باره بيشتر بدانيد حتما در ادامه صحبت هاي او را بخوانيد. درباره اين بازيگر مادر هنرمند بايد بگوييم که سال گذشته در کنار محسن تنابنده، عليرضا خمسه و... با سريال پايتخت مهمان خانه هاي ما شده بود و امسال نيز با حضور در کنار امير جعفري با چک برگشتي به خانه هاي ما آمد. با او يک روز قبل از آن که عازم سفر شود، گپ زديم.

پايتخت يا چک برگشتي؟

با توجه به نقش هاي متفاوتي که ريما رامين فر در ۲ سريال پايتخت و چک برگشتي ايفا کرده شايد جالب باشد که بدانيم کدام يک را بيشتر دوست داشته و توانسته با آن ارتباط بهتري برقرار کند. «پايتخت و چک برگشتي هر کدام ويژگي خاص خودشان را داشتند و به هردوي آن ها علاقه مند هستم. سريال پايتخت در کل فقط قصه يک خانواده بود که من هم عضوي از آن بودم و به همين دليل وظيفه ام در آن کار سنگين تر بود اما در مورد چک برگشتي، سوژه اين فيلم برايم خيلي دوست داشتني بود. جسارتي که در متن کار وجود داشت را پسنديدم. فکر مي کنم براي نخستين بار بود که در سريالي اين مسئله به اين شکل مطرح مي شد.»

زوج ايده آل هنرمند در کنار هم

شايد سوالي که حين ديدن چک برگشتي در ذهن بسياري از ما نقش مي بست، اين بود که کنار هم قرار گرفتن ريما رامين فر و امير جعفري چقدر در انتخاب شان براي حضور در اين پروژه موثر بوده و اصلا آيا اين اتفاق تاثيري در روند کاري آن ها داشته يا خير؟! اين نخستين باري نبود که با امير همبازي مي شدم. سال هاي گذشته در چند کار تئاتر با هم همبازي بوديم و به همين دليل نمي توانم بگويم برايم اتفاق خيلي خاصي بوده و حس خيلي عجيبي را به من منتقل کرده است؛ فقط مي توانم بگويم اين کار هم تجربه خوبي برايم بود. نمي توانم بگويم خواسته ام اين است که امير حتما بايد سر هر کاري کنارم باشد اما در کل کارکردن کنار کساني که با آن ها آشنا هستم برايم دوست داشتني است و هميشه از اين که چنين تجربه اي را داشته باشم استقبال مي کنم.

مي خواهم همه کشورها را ببينم

ريما رامين فر عاشق سفر کردن است: «سفر کردن را خيلي دوست دارم. خيلي برايم مهم نيست که به کجا سفر کنم فقط دوست دارم اين کار را انجام دهم. دلمان مي خواهد تمام شهرها و کشورها را از نزديک ببينيم؛ چه دور باشند چه نزديک البته از زماني که پسرم به دنيا آمده، ترجيح مي دهيم به جاهايي سفر کنيم که مسيرشان کوتاه تر باشد، به دليل اين که او کوچک است و در مسافت هاي طولاني اذيت مي شود. دلمان مي خواهد بيشتر به جاهايي برويم که از نظر محيطي براي يک بچه زيبايي بيشتري داشته باشد تا او هم از سفر لذت ببرد. در نوروز امسال به دليل اين که تا روز ۹ فروردين سر کار بوديم، فرصت رفتن به سفر را نداشتيم و به دليل فشار کاري که در تعطيلات نوروز داشتيم واقعا خسته ايم و به يک مسافرت نياز داريم؛ در همين چند روزه همگي با هم عازم يک سفريم!»

قبل از هر چيز يک مادرم

حاصل زندگي اين زوج هنرمند، يک پسر ۵ ساله است که با وجود کار پرمشغله پدر و مادرش در راس همه امور زندگي آن ها قرار دارد به حدي که خانم رامين فر عاشقانه به خاطر او از داشتن لذت هاي کاري اش کاسته: «يک پسر ۵ ساله داريم و با توجه به مشغله کاري اي که من و امير داريم، نگهداري از او واقعا مشکل است به همين دليل هم من در اين سال ها کم کار شده ام. به خاطر اين که فکر مي کنم قبل از هر چيز يک مادرم و وظيفه ام نگهداري از فرزندم است و پيش از آن که يک بازيگر باشم بايد يک مادر خوب باشم و اين اولويت من در زندگي است.»

يک تجربه لذت بخش

تجربه کار کردن با سيروس مقدم بسيار لذت بخش است. سال گذشته سر کار «پايتخت» ، تجربه کار کردن با اين کارگردان و الهام غفوري را داشتم، به همين دليل وقتي امسال هم پيشنهاد کار در«چک برگشتي» را به من دادند، پذيرفتم به دليل اين که آقاي مقدم و کاري که انجام مي دهد برايش مهم است و اين طور نگاه نمي کند که صرفا يک سريال را به هر شکل شده تمام کند. مسئله ديگري که باعث شد من در اين سريال حضور پيدا کنم، اين بود که وقتي فيلمنامه ۴، ۵ قسمت اوليه کار را خواندم به نظرم آمد سوژه خيلي جالبي دارد. در کنار اين که افرادي هم که در چک برگشتي حضور داشتند از بازيگران خوبي بودند که با تعدادي از آن ها پيش تر سابقه همکاري داشتم و در کل به نظرم تيم خيلي خوبي سر اين کار حضور داشتند.

پرواز ۷۴۹ به زمين مي نشيند

در پايان بد نيست فعاليت هايي که ريما رامين فردر سال ۹۱ خواهد داشت را مرور کنيم: «در حال حاضر براي کار تصويري چيزي ندارم اما از اول ارديبهشت تمرين يک کار تئاتر به نام پرواز۷۴۹ به زمين نشست را آغاز مي کنم که خانم شيوا مسعودي کارگرداني و نغمه ثميني کار نويسندگي آن را بر عهده دارند و قرار است در ماه هاي آينده روي صحنه برود.»
 
منبع: مجله زندگي ايده آل 

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 33179 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse