مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين -اِجُّمعَة ٤ شعبان ١٤٣٩ - Friday April 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1096   بازدید    تاریخ درج مطلب  9/8/1391    
 
 
جلسه انجمن اوليا ومربيان مدرسه صدراي مشگين شهر

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، در اين جلسه که با هدف بررسي و ارائه راهکارهاي پيشرفت تحصيلي دانش آموزان و ارتقاء کيفي برنامه هاي آموزشي و تربيتي برگزار شد، بر توسعه ارتباط صحيح و موثر اوليا با معلمان مدرسه تاکيد شد.


در اين جلسه حجت الاسلام باوقار امام جمعه مشگين در سخناني ضمن ابراز خرسندي از تاسيس دبيرستان علوم و معارف اسلامي با هدف تربيت دانش آموزان متعهد، متخصص، دين مدار و ولايي، خواستار توجه بيشتر به اين اهداف مهم شد و افزود: کاركنان و دبيران اين مدرسه بايستي دانش آموزان را بيشتر با معارف بلند قرآن و اهل بيت عصمت و طهارت آشنا سازند تا اين افراد الگويي براي دانش آموزان ديگر باشند.
در ادامه حجت الاسلام مهدي ستوده مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل با اشاره به پيشرفت تحصيلي دانش آموزان صدراي استان در کنکور سراسري و نيز امتحانان نهائي، توجه و تاکيد بيشتر بر مباحث تربيتي و ديني در اين مدارس را عامل مهمي در اين پيشرفت عنوان کرد.
وي ضمن تقدير از زحمات کادر آموزشي و دانش آموزان اين دبيرستان، تعامل و ارتباط تنگاتنگ اوليا و مربيان در تربيت صحيح و پيشرفت دانش آموزان را بسيار مهم خوانده و خواستار تقويت اين امر مهم شدند.
در ابتداي اين جلسه نوري مدير مدرسه صدراي مشگين در سخناني به ارائه گزارشي از وضعيت آموزشي و تربيتي دبيرستان و همچنين فعاليت انجمن اوليا و مربيان در سال گذشته ارائه کرد.
گفتني است كه اين جلسه پنجشنبه 4 آبان در محل اداره تبليغات اسلامي مشگين شهر يرگزار شد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 38529 -1 -1

اخبار مدارس صدرا
اطلاعیه های مهم مدارس صدرا
آشنایی با مدارس صدرا
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse