مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر -اِجُّمعَة ٧ صفر ١٤٤٢ - Friday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1065   بازدید    تاریخ درج مطلب  26/3/1395    
 
 
زنان بیشتر دچار اضطراب می‌شوند

تایج یک مطالعه بین‌المللی نشان می‌دهد که زنان نسبت به مردان بیشتر در معرض اضطراب هستند.در این بررسی بین‌المللی که نتایج آن از سوی متخصصان علوم پزشکی دانشگاه کمبریج منتشر شده، آمده است: زنان در مقایسه با مردان دو برابر بیشتر احتمال دارد اختلال اضطراب را تجربه کنند.

به غیر از زنان همچنین افراد جوانی که زیر ۳۵ سال عمر دارند تحت تاثیر انواع مشابه مشکلات و اختلالات روان هستند. اختلالات اضطرابی که اغلب خود را به شکل ترس، نگرانی فزاینده و تمایل به خودداری از حضور در موقعیت‌های استرس‌زا همچون اجتماعات نشان می‌دهد رایج‌ترین مشکلات سلامت روان در جهان غرب است.

تاکنون در مطالعات مختلفی به بررسی تعداد افرادی که تحت تاثیر اختلال‌های اضطرابی قرار دارند پرداخته شده است. همچنین به منظور تلفیق کردن نتایج مطالعات مختلف یک تیم تحقیقاتی با هدایت محققان دانشگاه کمبریج به بازبینی جهانی مطالعات نظام‌مند اقدام کردند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، تیم تحقیقاتی در مطالعه جدید که در آمریکا انجام گرفته دریافتند در مجموع نسبت افرادی که تحت تاثیر پیامدهای اضطرابی بوده‌اند بی‌تغییر مانده و از هر ۱۰۰ نفر چهار مورد دچار اضطراب هستند. همچنین بالاترین میزان افراد مبتلا به اضطراب در آمریکای شمالی است و کمترین میزان به شرق آسیا اختصاص دارد.

منبع: روزنامه آرمان

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 92339 -1 -1

آشپزی در خانه
اصول خانه داری
رفتارشناسی
حجاب شناسی
زن و اسلام
همسرداری
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse