،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين -اِسَّبِت ١٠ شعبان ١٤٤١ - Saturday April 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   دار القرآن عملکرد های سالانه دارالقرآن
 
 
بمنظور تامين و تربيت منابع نيروي انساني متعهد و كار آمد و ساماندهي مربيان و مدرسان، دوره هايي را با عناوين تربيت معلم روخواني و روانخواني، تجويد، مفاهيم و تربيت ممتحن كه از طرف سازمان دارالقرآن الكريم هر سال به استان ابلاغ مي شود بطور كامل اجرا مي نمايد.
 
عملكرد واحد دار القرآن الكريم سازمان تبليغات اسلامي اردبيل در شش ماه اول سال 1387
 
موسسه قرآني هجرت خلخال كلاسهاي قرآني ذيل رابرگزار نموده است:
 
نهضت قرآن آموزی حرکت و تلاشی است منسجم و فراگیر که با مشارکت دستگاههای دولتی و غیر دولتی زیربط و در چارچوب آئین نامه ای با هدف همگانی نمودن آموزش روخوانی وروانخوانی قرآن کریم و ایجاد زمینه برای آموزش درک مفاهیم و دستورات عالی آن در سطوح و مراحل مختلف انجام می شود.
 
طرح نهضت قرآن آموزی تابستان 87 و با عنایت به 17 کلاس آموزشی( روخوانی وروانخوانی ، مفاهیم سطح 1 و پیش دبستانی) كه در طول سال در نظر گرفته شده بود، با فعالیتهای مجدانه کانون قرآن این شهرستان 17 کلاس آموزشی در سطح شهرستان در سطوح مختلف با همکاری مرکز قرآنی مردمی بنت الهدی عنبران برگزار گردید.
 
دوره كلاس آموزش قرآن كريم در سطح روانخواني در طول 2 ماه برگزار گرديد و اين دوره 2 روز در هفته برگزار مي‌شد و از مورخه 8/4/87 شروع و در تاريخ 10/6/87 به اتمام رسيد. شركت كنندگان اين كلاس 30 نفر بوده و اكثر آن را زنان خانه‌دار تشكيل مي دادند.
 
درک این مطلب که جهان امروز پس از چهارده قرن از فرمایشات نبی اکرم اسلام به این باور علمی رسیده است که جنین در رحم مادر نیز توانایی یادگیری دارد اهمیت آموزش از کودکی را به روشنی بیان می دارد، لذا این مهم، بذری که در کودکی در نهاد فرزندان خود می کاریم همانی است که در آینده درو خواهیم کرد.
 
این دوره طی 24 جلسه طبق کتاب تفسیر نمونه مجلد 23 و 24 آموزش داده خواهد شد و در پایان آزمون کتبی بعمل خواهد آمد و به تمامی قبول شدگان ، گواهی پایان دوره ارائه خواهد شد.
 
با توجه به اینکه نظارت، هدایت و حمایت نسبت به فعالیت های قرآنی نهادهای مردمی طی سالهای گذشته و حال به عنوان راهبرد اصلی سازمان در روند اجرای نهضت قرآن آموزی کشور بوده و برنامه های آتی این سازمان در راستای ساماندهی مشارکت های مردمی در فعالیت های قرآن نیز بر همین اساس طراحی و تدوین می گردد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 2 ]                
   
خبر های قرآنی
مقالات قرآنی
دوره های آموزشی
عملکرد های سالانه دارالقرآن
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse