،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد -اِلخَميس ٢٠ ذو الحجه ١٤٤٠ - Thursday August 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
هرگز نباید گل مژه را به زور ترکاند. گل مژه به صورت یک توده متورم، دردناک و قرمز رنگ در نزدیکی لبه پلک خود را نشان می دهد که این توده یک آبسه کوچک است که در اثر عفونت یا التهاب ریشه مژه‌ها ایجاد می‌شود.
 
بسم ‏اللَّه ‏الرحمن الرحیم‏: مرورى بر مبانى‏ حاكمیت سیاسى در اسلام‏(شهید سید مرتضی آوینی) مبحث اول:«رأى اكثریت» مبحث دوم:«آزادى عقیده» مبحث سوم:«مساوات» مبحث اول: «رأى اكثریت»
 
رنگ به رنگ، از همه رنگ و البته از همه طعم! تا همین چند وقت پیش فقط یک سس مایونز سفید و یک سس کچاپ قرمز بود و هر غذا یا سالادی که درست می کردیم، درنهایت با همین ۲ نوع سس طعم دار می شد اما این روزها تنوع سس ها آنقدر زیاد شده که یک سالاد فصل ساده ...
 
معاون پیشگیری دادگستری استان گفت: آسیب های اجتماعی بانوان با درایت بانوان فرهیخته فرهنگی دینی رفع می‌شود.
 
اگر سخاوت به دستتان جاري شد برويد خدا را شكر كنيد كه خدا شما را در شعاع توجه خاص خويش قرار داده است؛ يعني سخاوت شما لطف شما نسبت به ديگران نيست؛ بلكه لطف خداست نسبت به شما و ديگران.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 11742 11743 11744 [ 11745 ]          
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse