،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند -اِثَّلاثا ١ رجب ١٤٤١ - Tuesday February 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات ادب و هنر ادبیات
 
 
ای اهل سماوات بریزید ستاره
 
چشمتو حیثیتِ دریا و جیحون ریخته
 
ا حضرت علي اكبر (ع)
 
«سمت خدا»،‌ «این شب‌ها»،‌ «خلوت انس»،‌« آفتاب شرقی» و برنامه مناسبتی «عطر رمضان» چند برنامه معارفی سیما هستند که در آنها موضوعاتی مثل احکام
 
ماری کوری (1934-1867) فیزیکدان و شیمیدان متولد کشور لهستان، یکی از مشهورترین دانشمندان زمان خودش بود. او همراه با شوهرش پیر کوری، در سال 1903 جایزه نوبل گرفت و جایزه نوبل دیگری را هم به تنهایی در سال 1911 دریافت کرد.
 
کریستف کلمب اولین شهروند اروپایی است که پایش به آمریکا رسیده و شهرتش هم به همین دلیل است. در حقیقت کریستف کلمب سعی کرده بود از طرف غرب زمین مسیری دریایی به شرق زمین پیدا کند. اما در سال 1492 بدون این که خودش بداند سرزمین جدیدی را کشف کرد و مسیر تاریخ را تغییر داد.
 
نام کامل ابن سینا، ابو علی حسین بن عبدالله بن حسن ابن علی بن سینا است. بوعلی در 1 شهریور سال 359 شمسی (ماه صفر سال 370 هجری قمری- ماه اوت سال 980 میلادی) متولد شد و در 31 خرداد سال 416 هجری شمسی (سال 428 هجری قمری -1037 میلادی) در سن 57 سالگی درگذشت.
 
ناپلئون بناپارت(1821-1769) یکی از بزرگ ترین فرماندهان نظامی تاریخ و امپراتور فرانسه بود. او بیشتر اروپا را فتح کرد. ناپلئون در 15 آگوست سال 1769 (25 مرداد 1148 شمسی) در «کرس» فرانسه، در یک خانواده آرام متولد شد.
 
مایکل فارادی در 22 سپتامبر 1791 در «نیوئنیگتون» نزدیک شهر لندن متولد شد. میشل فرزند نعلبند فقیری بود.
 
میلاد محمّد شده تکرار دوباره
 
میـلاد علــی‌اکبــر آمـد
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
سینما
ادبیات
کتاب و کتابخوانی
هنری
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse