،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر -اِسَّبِت ٨ صفر ١٤٤٢ - Saturday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   دار القرآن
 
 
سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز با حضور 495 دانش‌آموز دختر از سراسر کشور در اردبیل آغاز به کار کرد.
 
معاون فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل از موفقیت 5 نفر از دانش‌آموزان پسر استان اردبیل در سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور خبر داد.
 
مراسم اختتامیه سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری پژوهش قرآن کریم با شرکت ۴۹۰ نفر از دانش‌آموزان از ۳۱ استان کشور با حضور مسؤولان کشوری و استانی پیش از ظهر امروز در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.
 
مسؤول برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن،‌ عترت و نماز دانش‌آموزان کشور با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی در این رقابت‌ها، افزود: متفاوت‌ترین دوره مسابقات کشوری قرآن در اردبیل برگزار می‌شود.
 
در دومین روز از سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش پژوهش ۴۸۰ دانش‌آموز از ۳۱ استان کشور صبح و عصر امروز در دانشگاه محقق اردبیلی باهم به رقابت پرداختند.
 
مديركل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از شركت 2 هزار و 500 دانش آموز در مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز به میزبانی استان‌های مشهد و اردبیل خبر داد.
 
مدیرعامل اتحادیه مردمی خانه قرآنی استان اردبیل گفت: مربیان و فعالان عرصه‌های قرآنی استان اردبیل مظلوم‌ترین اقشار جامعه در امر حمایت‌های صندوق بیمه هستند.
 
ماه مبارک رمضان در شهر اردبیل با استقبال پرشور و گسترده مردم از مراسم ویژه قرائت و جزء خوانی قرآن کریم در مصلی بزرگ این شهر دنبال می‌شود.
 
دوازدهمین دوره آزمون سراسری حفاظ قرآن‌ کریم در اردبیل برگزار شد
 
در همایش تکریم از چهره‌های برتر و موسسات قرآنی سال ۹۵ استان اردبیل، مؤسسه دارالسلام گرمی به‌عنوان موسسه برتر قرآنی انتخاب شد.
 
مؤسسه سرای ذکر اردبیل دوره آموزشی حفظ قرآن کریم ویژه بانوان برگزار می‌کند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
خبر های قرآنی
مقالات قرآنی
دوره های آموزشی
عملکرد های سالانه دارالقرآن
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse