،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد -اِلأَحَّد ١٩ ذو الحجه ١٤٤١ - Sunday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها
 
 
امروز دنياى اسلام احتياج به وحدت دارد. بايد يك صدا در دنياى اسلام بلند شود. اين است كه ميتواند جلو اين ستمِ بر مردم فلسطين را بگيرد؛ اين است كه ميتواند جلو دخالتهاى مستكبرانه‏ى امريكا در خاورميانه و در كشورهاى اسلامى را بگيرد. آنها دارند از همين شكافها استفاده ميكنند و ميخواهند آن را توسعه بدهند؛
 
به همه‏ى شما جوانان عزيزم تبريك عرض ميكنم؛ هم به دانش‏آموختگانى كه از امروز وارد عرصه‏ى عمل انتظامى و خدمت عملى به كشورشان خواهند شد؛ و هم به جوانان عزيزى كه امروز سردوشى گرفتند و رسماً دانشجوى اين مركز علمى و آموزشى خواهند شد.
 
ما با برنامه ریزی های دقیق و برگزاری گفتمانهای دینی سعی در رفع فقر معنوی جوانان درباره هستی، و چیستی جهان و خلقت داریم که البته این کمبود اطلاعات و آگاهی ها نتیجه عدم ضعف یا اعتقاد جوانان به اصول و مبانی اسلامی نیست، بلکه این شناخت ها درست و صحیح هدایت نشده است.
 
جوانها مطمئن باشند كه آمريكا هيچ غلطى نمى‏تواند بكند، بيخود صحبت اينكه اگر دخالت نظامى، مگر امريكا مى‏تواند دخالت نظامى در اين مملكت‏بكند؟
 
ما بايد هر چه فرياد داريم به سر اينها بزنيم و امروز كه سالروز لانه جاسوسى است، من به ملتمان تبريك عرض مى‏كنم و اين عملى كه دوستان اسلام، مجاهدين اسلام انجام دادند، اگر اين لانه جاسوسى در اينجا بود، شايد ايران را به تباهى مى‏كشيد
 
از خداوند تعالى سعادت ملت اسلام را و سعادت جوانها را خواستارم و اميدوارم كه همانطورى كه پيشنهاد شده است. دانشگاهها را از همه عناصر تخليه كنند و از همه وابستگيها تخليه كنند تا اينكه ان‏شاءالله يك دانشگاه صحيح، اخلاقى اسلامى، فرهنگ اسلامى تحقق پيدا بكند. ما انقلاب دانشگاه را از محصولش بايد بفهميم.
 
انقلاب اسلامى سيلى بزرگ ملت ايران به دست‏اندازيها و تجاوزها و زورگوئيها و تحقيرها و سلطه‏طلبى ظالمانه‏ى امريكا و قدرت استكبارى در طول سالهاى متمادى بود. يك مظهرش البته سيزده آبان سال 58 است كه اين مخصوص جوانهاست.
 
شما جوانهاى عزيز بهترينها را انتخاب كرديد: دانش، پاكيزگى و پاكدامنى و حضور فعال در ميدان پرافتخار دفاع از كشور و ملت. در نهج‏البلاغه درباره‏ى نيروهاى مسلح جمله‏اى هست كه در زبانها و نوشته‏ها تكرار ميشود و اين جمله خيلى درخور تأمل و تدبر شماست كه: «فالجنود باذن اللَّه حصون الرّعيّه».
 
عيد رمضان در حقيقت عيد شكر است؛ شكر به خاطر توفيق گذراندن دوران يك ماهه‏ى ضيافت الهى، شكر روزه‏دارى، شكر توفيق عبادت و ذكر و خشوع و توسل به بارگاه كبريائى حضرت حق. حقيقتاً هم براى اين شكر، انسان مؤمن بايد عيد بگيرد.
 
عيد سعيد فطر بر همه‏ى امت اسلامى و بر ملت مؤمن و عزيز ايران و بر شما حضار محترم اين مجلس كه مسئولان بلندپايه‏ى بخشهاى مختلف دولت جمهورى اسلامى هستيد و همچنين بر سفراى محترم كشورهاى اسلامى و ميهمانان عزيزمان كه در مجلس حضور دارند، مبارك باد.
 
جوان بايد احساس كند كه او فقط مسئوليتش طرح سؤال و پرتاب كردن يك شعار نيست، كه بگويد خوب، ما كار خودمان را كرديم؛ نه، پيگيرى كردن، مطالعه كردن، راه كارِ اجرائى را براى آن جستجو كردن، براى طرحش با مراكز دست‏اندركار و مجرى تلاش كردن و بالاخره خود وارد ميدان كار شدن، اينها جزء وظايف و تكاليف جوان است.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 352 353 354 [ 355 ] 356         مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse