،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر -اِجُّمعَة ٧ صفر ١٤٤٢ - Friday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها
 
 
جوان بايد احساس كند كه او فقط مسئوليتش طرح سؤال و پرتاب كردن يك شعار نيست، كه بگويد خوب، ما كار خودمان را كرديم؛ نه، پيگيرى كردن، مطالعه كردن، راه كارِ اجرائى را براى آن جستجو كردن، براى طرحش با مراكز دست‏اندركار و مجرى تلاش كردن و بالاخره خود وارد ميدان كار شدن، اينها جزء وظايف و تكاليف جوان است.
 
به هرحال مسئله‏ى ارتقاء فكر دينى در دانشگاهها را بسيار جدى بايد گرفت و مراقب باشيد خلأ فكرى براى دانشجوى ما و روشنفكر دانشگاهى ما به وجود نيايد. ما خيلى حرف داريم؛ حرف گفتنى و قانع كردنى. بايد تبليغات را عمق داد؛ با حرفهاى نو و قوى و منطبق با معيارهاى روشنفكرى.
 
من و شما بيش از ديگران به ذكر احتياج داريم. علت اينكه من گفتم اين مجلس را مغتنم شمردم، به خاطر همين است كه شما با افراد معمولى اين تفاوت بزرگ را داريد كه شما در جائى، رشته‏اى از اين مجموعه را در دست گرفتيد كه در حفاظت از اين مجموعه، كار شما مؤثر است.
 
بايد كسانى كه فيلمسازند، بايد معلوم بشود كه اينها چكاره اند. چه جورى بوده اند، وضع روحى شان، وضع زندگى شان، وضع معاشرتشان، قبلا چه جورى بوده است آيا تحول حاصل شده برايش، تحول روحى، يا اينكه باز همان ته مانده سفره شان هست و قلبهايشان.
 
دانشمندان سراسر جهان بويژه علما و متفكران اسلام بزرگ يكدل و يك جهت در راه نجات بشريت از تحت سلطه ظالمانه اين اقليت حيله باز و توطئه‏گر كه با دسيسه‏ها و جنجال‏ها سلطه ظالمانه خود را بر جهانيان گسترده‏اند بپا خيزند و با بيان و قلم و عمل خود خوف كاذبى را كه بر مظلومان سايه افكنده است بزدايند.
 
با توجه به اينكه هدف از برگزاري كارهاي فرهنگي نتيجه گرفتن و تاثير گذاري آنان است بنابراين در صورتي كه هدف از طرح به صورت وسيع، منسجم و پويا به سمع مخاطبين رسيده و معرفي طرح با توجه به هدف نهايي آن انجام پذيرد، بالطبع نتيجه بخش خواهد بود.
 
هم اکنون دار القرآن الکریم، 8 کانون قرآنی در ادارات تبلیغات اسلامی که فعالیت قرآنی دارند و نزدیک به23 مرکز قرآنی مردمی در سطح استان مشغول به فعالیت های قرآنی هستند که امسال بحول و قوه الهی سعی خواهیم کرد که به 40 مرکز افزایش دهیم که مسلما نظارت، ساماندهی و برنامه ریزی این مراکز زمانبراست
 
سازمان تبليغات اسلامي در استان تلاش دارد تا نقطه هاي قوت را در نظر بگيرد و برنامه ها را به شكل منطقه اي، در تعامل با قشر جوان ، تشكل هاي ديني و ... براي پيشبرد هدف هاي فرهنگ، با واگذاري كار به ديگران انجام دهد.
 
دشمنان همواره درصدد ايجاد تفرقه درميان مردم و از بين بردن يكپارچگي ملت ايران هستند تا به بهانه هايي مثل قوميت مداري و ايجاد شبهه و تفرقه بين شيعيان و اهل تسنن نيروي عظيم و خستگي ناپذير ما را سرگرم اختلافات پوچ نموده و ما را از فعاليت در عرصه هاي جهاني باز دارند.
 
سلام بر شما ملت بزرگ ايران، سلام بر ملت مسلمان جهان، سلام بر دانشگاهيان و دانشجويان معظم كه سربازاني براي اسلامند. و من لازم است كه يك تذكر به شما بدهم كه بدانيد مقصود ما از اصلاح دانشگاه هاچيست. بعضي گمان كردند كه كساني كه اصلاح دانشگاه هارا مي خواهند و مي خواهند دانشگاه ها اسلامي باشد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 352 353 354 355 [ 356 ]        
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse