،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر -اِلأَربِعا ٥ صفر ١٤٤٢ - Wednesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   دار القرآن
 
 
در همایش تکریم از چهره‌های برتر و موسسات قرآنی سال ۹۵ استان اردبیل، مؤسسه دارالسلام گرمی به‌عنوان موسسه برتر قرآنی انتخاب شد.
 
عضو شورای فرهنگ قرآنی کشور گفت: ایران در جنگ تحمیلی بیش از ۲۲۰ هزار شهید در راه قرآن و اسلام تقدیم کرده است چرا باید اجازه دهیم با حیثیت قاریان و حاملان قرآن و قرآن کریم در جامعه تاخت و تاز قرار دهند.
 
مسئول خانه قرآن سبحان روستای ایوریق از اجرای برنامه با قرآن در زلال اعتکاف در روستای ایوریق خبر داد.
 
مسؤول دارالقرآن‌الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: همایش تجلیل و تکریم از فعالان عرصه‌های قرآنی استان اردبیل با حضور مسؤولان استانی و کشوری، اساتید ...
 
مسئول هیات مذهبی، قرآنی سبحان روستای ایوریق عملکرد یک ساله این هیات را تشریح کرد.
 
کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی سرعین از برگزاری کلاس آموزشی مفاهیم قرآن وی‍ژه کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان خبر داد.
 
مدیر موسسه قرآنی سرای ذکر اردبیل با حضور در محل اداره بهزیستی اردبیل از مدیر این اداره به لحاظ همکاری در اجرای برنامه های مشاوره خانواده، تجلیل کرد.
 
دوره تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن از سوی مؤسسه سرای ذکر اردبیل برپا می‌شود.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: حضور خودجوش دو حافظ قرآنی از کشور آذربایجان در مسابقات قرآنی حفظ در اردبیل نشانگر علاقمندي مردم آذربایجان به این کتاب واحد مسلمین است.
 
مسؤول امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: جشنواره قرآنی کودک و نوجوان با حضور دانش‌آموزان قرآنی منطقه فولادلوی بخش هیر با رقابت 310 دانش‌آموز قرآنی به مدت یک روز در مسجد جامع روستای ایوریق با هم به رقابت پرداختند.
 
رئیس اداره امورقرآنی تبلیغات اسلامی استان اردبیل قبل از خطبه های نماز جمعه اردبیل در خصوص برنامه های قرآنی دهه فجر سخنرانی کرد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
خبر های قرآنی
مقالات قرآنی
دوره های آموزشی
عملکرد های سالانه دارالقرآن
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse