،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين -اِثَّلاثا ٦ شعبان ١٤٤١ - Tuesday March 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها پارس آباد
 
 
فرماندار پارس‌آباد با اشاره به نقش مهم فناوری الکترونیک در ایجاد اشتغال مولد و پایدار از برگزاری همایش آموزشی و اطلاع‌رسانی تجارت الکترونیک و ICT با هدف توسعه اشتغال و تولید محتوا در بستر فضای مجازی و الکترونیک خبر داد.
 
مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اردبیل گفت: اولین آزمایشگاه هیدرواستاتیک مخازن CNG خودروهای دوگانه سوز در پارس آباد مغان افتتاح شد.
 
با حضور فرماندار پارس‌آباد و مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل، سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان پارس‌آباد معرفی شد.
 
فرماندار پارس‌آباد گفت: پارس‌آباد دومین شهرستان با ظرفیت‌های بالای فرهنگی و مذهبی استان است و همیشه رتبه‌های برتر استان و کشور را در امور خیریه داشته است.
 
با حضور فرماندار پارس‌آباد و مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اردبیل نخستین مرکز آزمون آنلاین شهرستان پارس‌آباد افتتاح شد.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس‌آباد گفت: به منظور حمایت بیشتر از ورزش، در تلاش برای فعال‌سازی کمیسیون فرهنگی ورزشی شهرداری پارس‌آباد خواهیم بود.
 
فرماندار پارس‌آباد، از تعطیلی مدارس شهر پارس‌آباد به دنبال قطعی آب شرب خبر داد.
 
با حضور فرماندار پارس‌آبادمراسم معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان پارس‌آباد برگزار شد.
 
مددجوی پارس‌آبادی که با پروش ماهی‌ گرمابی توانسته است سالانه بیش از ۲۵ میلیون تومان سود خالص به دست آورد، علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار برای سه نفر، گام‌های موثری در صادرات ماهی کپور به سایر شهرستان‌های اردبیل برداشته است.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پارس‌آباد گفت: شهرستان پارس‌آباد با کمبود فضاهای آموزشی مواجه بوده و برای حل این مشکل نیازمند حمایت دولت و خیرین مدرسه‌ساز هستیم.
 
با حضور امام جمعه پارس‌آباد و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، منتخبان مسابقه کتابخوانی «من و کتاب» در پارس آباد تجلیل شدند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse