،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر -اِسَّبِت ٨ صفر ١٤٤٢ - Saturday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: با همکاری مشترک مرکز تحقیقات کشاورزی استان اردبیل با شرکت فرانسوی، تولید ارقامی از گندم که مقاوم به کم‌آبی و امراض مختلف باشند، دنبال می‌شود.
 
دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: به منظور تأمین امنیت و آرامش شهروندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در برخورد با هنجارشکنان و قانون‌گریزان به صورت جدی ادامه خواهد یافت.
 
رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل گفت: در سال گذشته، بیش از 370 هزار پرونده قضایی در دادگستری اردبیل بررسی شده و این آمار از افزایش 9 درصدی رسیدگی به پرونده‌های قضایی نسبت به سال 95 خبر می‌دهد.
 
فرماندار بیله‌سوار گفت: تاکنون 125 هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان بیله‌سوار خریداری شده و پیش‌بینی می‌شود بیش از 160 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از مزارع منطقه برداشت شود.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نمین گفت: پایبندی مردم به انقلاب اسلامی ناشی از اعتقادات دینی و قلبی آنها است وسازمان تبلیغات اسلامی در شناساندن اهداف و آرمان های انقلاب نقش مهمی دارد
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی گفت: تقویت بنیه دینی و عمل به احکام الهی خود عامل موثر در کاهش جرائم در جامعه است.
 
مدیر کل محیط‌زیست استان اردبیل گفت: حفاظت از گربه‌سانان وحشی به خصوص دو گونه پلنگ و سیاه‌گوش به صورت ویژه در سطح استان اردبیل پیگیری می‌شود.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی گفت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان بوده و حقوق بشر آمریکائی، دستاویزی برای سلطه این کشور بر سرنوشت ملتها است.
 
رئیس انجمن کشتی ناشنوایان استان اردبیل گفت: متأسفانه سالن‌های ورزشی در زمان مناسبی در اختیار ورزشکاران ناشنوا قرار نمی‌گیرد و انتطار می‌رود هیات کشتی استان نسبت به اختصاص زمان مناسب تمرین به کشتی‌گیران اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.
 
چهارمین نمایشگاه بین‌المللی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با محوریت معرفی ظرفیت‌های استان در زمینه صنایع دستی و گردشگری آغاز به کار کرد.
 
مدیر جهادکشاورزی شهرستان گرمی گفت: خرید گندم از طریق سامانه «پهنه‌بندی» صورت گرفته و گندم‌کاران باید در این سامانه ثبت نام کنند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 5 6 7 8 9 [ 10 ] مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse