،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۸ جمعه ۲ اسفند -اِجُّمعَة ٢٦ جمادي الثانيه ١٤٤١ - Friday February 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها مدیر کل
 
 
مديركل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: عمل به سيره حضرت زهرا (س) در زندگي و رفتار و منش بزرگ‌ترين الگو براي بانوان كشور است.‌
 
با توجه به اینکه مخاطبین طرح جوانان و نوجوانان هستند، هم فکری در زمینه برنامه ریزی جهت پاسخگویی به نیازها و خواسته های همه جانبه جوانان بسیار مهم بود که بحمد الله با همت مسئولان امر میسر گردیده است.
 
مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: دشمن با تهاجم فرهنگي خود، درصدد تخريب هويت ديني مردم است.
 
مدير كل تبليغات اسلامي اردبيل گفت: شناساندن فرهنگ اسلامي و ايراني به نسل جوان سبب تقويت خودباوري و تعالي ارزش‌هاي والاي ديني مي‌شود.
 
وي در ادامه به سند چشم انداز بيست ساله نظام جمهوري اسلامي ايران اشاره كرد و موضوعات مربوط به سازمان تبليغات اسلامي را تشريح كرد و خواستار توجه مسئولين و كاركنان به اين امر مهم شد. ستوده افزود: دشمن با حمله فرهنگي در تلاش است تا هويت ديني و ملي را از ما بگيرد و در نتيجه ملت را به هر سو منحرف كند.
 
مديركل تبليغات اسلامي اردبيل گفت امسال براي پاسخگويي به سؤالات مخاطبان، بانك سؤالات گفتمان بر حسب موضوعات به شكل سايت مجزا در شبكه اينترنت طراحي و كتاب‌هاي تخصصي اين سؤالات چاپ مي‌شود.
 
مهمترین عامل موثر در افزایش تعداد گفتمان های دینی در این استان تعامل با ادارات و ارگانها علی الخصوص اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان است که در راستای این تعاملات، هماهنگی، واگذاری و اجرای گفتمان به نحو مطلوب و آسان صورت می گیرد و هم اینکه گفتمانها با هزینه کمتر اجرا می گردد.
 
حس امیدواری به داشتن عاقبت و آخرتی معنوی و داشتن یک مدینه فاضله مشترک بعد از ظهور حضرت قائم در سطح جامعه ایجاد وفاق، همدلی، همراهی می کند؛ امید و اتحادی که در انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تعجب همگان را برانگیخت خود نتیجه این واقعیت دینی است.
 
ما با برنامه ریزی های دقیق و برگزاری گفتمانهای دینی سعی در رفع فقر معنوی جوانان درباره هستی، و چیستی جهان و خلقت داریم که البته این کمبود اطلاعات و آگاهی ها نتیجه عدم ضعف یا اعتقاد جوانان به اصول و مبانی اسلامی نیست، بلکه این شناخت ها درست و صحیح هدایت نشده است.
 
سازمان تبليغات اسلامي در استان تلاش دارد تا نقطه هاي قوت را در نظر بگيرد و برنامه ها را به شكل منطقه اي، در تعامل با قشر جوان ، تشكل هاي ديني و ... براي پيشبرد هدف هاي فرهنگ، با واگذاري كار به ديگران انجام دهد.
 
دشمنان همواره درصدد ايجاد تفرقه درميان مردم و از بين بردن يكپارچگي ملت ايران هستند تا به بهانه هايي مثل قوميت مداري و ايجاد شبهه و تفرقه بين شيعيان و اهل تسنن نيروي عظيم و خستگي ناپذير ما را سرگرم اختلافات پوچ نموده و ما را از فعاليت در عرصه هاي جهاني باز دارند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 92 93 94 [ 95 ]           مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse