،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن -اِثَّلاثا ٢٥ جمادي الاولي ١٤٤١ - Tuesday january 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
آزادسازی «خرمشهر» حماسه‌ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد بود
 
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه برگزار شده با رئیس سازمان بهزیستی کشور مقرر شد تا مستمری 12 هزارنفر از مددجویان تحت پوشش پشت نوبتی بهزیستی استان اردبیل برقرار ‌شود.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی از تداوم ناپایداری‌های جوی و ادامه بارش‌ها تا روز یکشنبه هفته آینده خبر می‌دهد.
 
مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: روحیه مثال‌زدنی سربازان ولایت و شهادت‌طلبی و اتحاد و انسجام لشگریان اسلام خرمشهر را آزاد کرد.
 
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه چندین طرح و پروژه عمرانی استان اردبیل به علت کمبود منابع مالی با گذشت سال‌ها همچنان تکمیل نشدند، گفت: برای رفع محرومیت و رونق تولید به رشد زیرساخت‌ها و تکمیل طرح‌های عمرانی نیازمندیم.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردببیل گفت: افزایش فعالیت‌ سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه میراث فرهنگی مورد حمایت استانداری اردبیل قرار می‌گیرد.
 
دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: به منظور تأمین امنیت و آرامش شهروندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در برخورد با هنجارشکنان و قانون‌گریزان به صورت جدی ادامه خواهد یافت.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس استان اردبیل گفت: اصلی‌ترین چالش آمریکا نفوذ جبهه مقاومت در منطقه و جهان است
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: با همکاری مشترک مرکز تحقیقات کشاورزی استان اردبیل با شرکت فرانسوی، تولید ارقامی از گندم که مقاوم به کم‌آبی و امراض مختلف باشند، دنبال می‌شود.
 
رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل گفت: در سال گذشته، بیش از 370 هزار پرونده قضایی در دادگستری اردبیل بررسی شده و این آمار از افزایش 9 درصدی رسیدگی به پرونده‌های قضایی نسبت به سال 95 خبر می‌دهد.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse