،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر -اِجُّمعَة ٧ صفر ١٤٤٢ - Friday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها كوثر
 
 
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی کوثر گفت: مقابله با معضل مواد مخدر عزم ملی را می طلبد.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه کوثر گفت: هفتم تیر ماه، ترسیم زیبایی شهادت در قاب بندگی است.
 
امام جمعه کوثر گفت: دولت باید با تاکید بر آگاهی در تصمیم‌گیری‌های کلان از بدنه اصلی خود در برابر نفوذ مقابله کند.
 
فرماندار شهرستان کوثر با انتقاد از شانه خالی کردن برخی بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات به متقاضیان، گفت: سه بانک عامل در شهرستان کوثر در هنگام پرداخت وام بعد از تصویب طرح‌های توجیهی کارشکنی می‌کنند.
 
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کوثر گفت: بزرگداشت شهدای هفت تیر، تکریم ارزشهای انقلاب است که این مردم با نثار جان خویش در اعتلای ایران بزرگ همت کردند.
 
کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کوثر گفت: لزوم توجه به اتمام ساختار خانه های عالم امر ی ضروری است و از اولویت های برنامه ها ما محسوب می‌شود.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: خسارت 50 میلیارد ریالی از دچار حریق شدن 300 هکتار از اراضی و باغات گرمی برآورد شده است.
 
فرماندار شهرستان کوثر گفت: با اطلاع‌رسانی مناسب و بر قرارکردن ارتباط دو سویه بین مردم و دولت، خدمات و دستاوردهای دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف به نحو مطلوبی اطلاع‌رسانی شود.
 
فرماندار شهرستان کوثر گفت: با پیش‌بینی خرید 30 هزار تن گندم و جوی تولیدی در شهرستان کوثر، 39 میلیارد تومان درآمد نصیب کشاورزان کوثری شده و آخرین آمار از رشد 25 درصدی تولید گندم در این شهرستان خبر می‌دهد
 
همزمان با هفته سلامت بیش از یک تن مواد غذایی فاسد در شهرستان کوثر معدوم شد.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse