،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد -اِثَّلاثا ١٤ ذو الحجه ١٤٤١ - Tuesday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اطلاعیه ها و بیانیه ها
 
 
9 هزار و 130 نفر از اساتيد برجسته کشور طي بيانيه‌اي به تبيين شرايط حساس جهاني پرداخته و از مردم براي شرکت در انتخابات دعوت کردند.
 
سازمان بسيج طلاب و روحانيون با صدور بيانيه اي ضمن تبريك فرارسيدن ايام الله دهه فجر، از آحاد مردم به ويژه بسيجيان طلبه و روحاني براي شركت گسترده در راهپيمايي 22 بهمن دعوت كرد.
 
"سيد حسن نصرالله" دبيرکل حزب الله لبنان طي سخناني که به مناسبت هفته وحدت ايراد کرد در ابتداي سخنان خود ولادت پيامبر خاتم را به تمام مسلمانان جهان تبريک گفت.
 
سازمان تبليغات اسلامي با صدور اطلاعيه ‌اي فرارسيدن دهه فجر و ايام سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران را كه يادآور حماسه آزادگي و عزم و اراده پولادين ملت آزاده ايران در مبارزه با طاغوت و استكبار است، به عموم مردم بصير و آگاه كشورمان تبريك گفت.
 
شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي، به دنبال تصميم عجولانه و غيرمنطقي اتحاديه اروپا مبني بر تحريم نفت ايران، بيانيه اي شديداللحن در محکوميت اين اقدام نسنجيده و نابخردانه منتشر کرد.
 
به همين مناسبت، سازمان تبليغات اسلامي با صدور پيامي، اين حادثه تروريستي را كه منجر به شهادت شهيد مصطفي احمدي‌روشن، از دانشمندان زبده کشورمان، گرديد شديداً محكوم كرد.
 
آيت الله مهدوي ‌کني با صدور بيانيه ‌اي تاکيدکردعده‌اي با ژنرال ‌ها و افسران جنگ نرم دشمن همراهي کردند و از سوي مردم لقب ساکتين و مردودين را گرفتند؛ مردم قصور آنان را فراموش نکرده‌اند و در راهپيمايي عظيم 9 دي تبري خود را از آنان اعلام کردند .
 
رئيس دانشكده خبر اردبيل گفت مهلت ارسال آثار به اولين سوگواره عكس و فيلم دانشجويي دانشكده خبر تمديد شد.
 
ثبت نام از داوطلبان نمايندگي دوره نهم مجلس شوراي اسلامي از روز شنبه مورخ 3101390 تا پايان روز جمعه مورخ 9101390جمعاً به مدت 7 روز به عمل خواهد آمد.
 
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبيل به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه بيانيه اي منتشر كرد.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse