برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين -اِجُّمعَة ٤ شعبان ١٤٣٩ - Friday April 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار عمومی
 
 
«بهروز نجفی» کارشناس و مجری برنامه‌های هیسپان تی‌وی‌می‌گوید: سالهاست یکی از کارهایی که روز دوم عید نوروز انجام می‌دهم، ترجمه سخنان مقام معظم رهبری در مشهد است.
 
از سال‌های گذشته مشکل تنش آبی هربار به صورتی به سراغ برنج‌کاران مازندران می‌آمد اما امسال بحث کم‌بارشی زنگ خطر خشکسالی را به صدا درآورد و موجب شد در برخی از مزارع اثری از شالی نباشد
 
در آخرین مرحله اجرای طرح ثبت شناسه گوشی تلفن همراه تمامی برندهای باقی مانده گوشی از جمله سامسونگ مشمول طرح رجیستری شدند.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیر مؤسسه قرآنی نوای بهشت انتظار تبریز، با بیان اینکه ۱۰۰ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این موسسه قرآنی حاضر می‌شوند، گفت: قرآن آموزان در رشته‌های روخوانی و روان خوانی، تجوید، حفظ و مفاهیم مشغول آموزش هستند.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بی‌توجهی و تبعیض‌های سریالی دولت علیه استان اردبیل باعث شده است تا جوانان اردبیلی نام "استان ناتنی"را بر اردبیل بگذارند.
 
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پروش گفت: پیش ثبت‌نام در مدارس غیر دولتی با رعایت شروط آن، منع قانونی ندارد.
 
شش کودک ۱۲ فروردین‌ماه از شهرستان گرمسار با خودرویی به تهران آمده بودند، شش روز است که ناپدید شده‌اند؛ تلاش پلیس برای پیدا کردن آنها به جد در دستور کار است.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی- امام جمعه مراغه، با تاکید بر توجه خانواده‌ها به آیات قرآن در زندگی خود، تصریح کرد: خانواده‌ها می‌توانند با الگو گیری از آموزه‌های دینی و آیه‌های قرآن در تربیت فرزندان خود موفق شوند.
 
گروه معارف- عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز، اظهار کرد: قرآن به مسلمانان می‌آموزد که از زیاده‌روی‌ها و یکسویه‌نگری‌های هردو گروه پرهیز نمایند و همیشه راه
 
حمایت از شرکت‌های تولید کننده داخلی تولید کننده محصولات سلامت‌محور نه تنها می‌تواند باعث کاهش وابستگی به کشورهای خارجی شود بلکه می‌توان با تکیه بر توان پژوهشگران و محققان جوان ایرانی زمینه اشتغال آن‌ها در داخل کشور را فراهم کرد.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse